Přihláška

PŘIHLÁŠKA ON-LINE


Tato ON-LINE PŘIHLÁŠKA Vás nezavazuje k nástupu do kurzu, má pouze kontaktní účel, abychom se s Vámi mohli spojit a poskytnout podrobné informace o výuce a výcviku v naší autoškole.

Potřebné dokumenty pro přihlášení ke kurzu

Zde si můžete stáhnout žádost o řidičské oprávnění. Tato žádost je ve formátu PDF využívající Adobe Acrobat Reader. Po kliknutí na odkaz bude žádost otevřena v novém okně, kde je možno si ji uložit či vytisknout.
Žádost o přijetí k výuce a výcviku   (PDF - velikost souboru je 150 Kb)
Záznam o zkouškách z odborné způsobilosti  (PDF - velikost souboru je 150 Kb)
Lékařský posudek o zdravotní způsobilosti k řízení motorových vozidel (pro žáky autoškoly (PDF - velikost souboru je 135 Kb)

V případě, že nemáte nainstalován ve Vašem počítači Adobe Acrobat Reader, použijte následující odkaz k jeho nainstalování:
 https://www.adobe.com/cz/acrobat/pdf-reader.html

KONTAKTNÍ INFORMACE

466 611 605
603 520 590
725 322 138


Oprávnění k řízení:
Skupina AM
Moped s objemem spalovacího motoru nepřevyšujícím 50 cm3 a s konstrukční rychlostí nepřevyšující 45 km/h
Skupina A1
Motocykl s postranním vozíkem nebo bez něj s objemem spalovacího motoru do 125 cm3 a výkonu do 11 kW
Skupina A2
Motocykl s postranním vozíkem nebo bez něj s výkonem motoru nejvýše 35 kW a s poměrem výkonu/hmotnosti nejvýše 0,2 kW/kg
Skupina A
Motocykl s postranním vozíkem nebo bez něj s výkonem nad 35 kW
Skupina B
Čtyřkolové motorové vozidlo, jehož největší povolená hmotnost nepřevyšuje 3 500 kg, určené  pro přepravu nejvýše 8 osob kromě řidiče, ke kterému smí být připojeno přípojné vozidlo o největší povolené hmotnosti 750 kg (případně převyšující 750 kg, pokud největší povolená hmotnost této jízdní soupravy nepřevyšuje 3500 kg)
Skupina B+E
Jízdní souprava tvořená motorovým vozidlem sk. B a přípojným vozidlem o největší povolené hmotnosti nepřevyšující 3500 kg.